השכרת קרוואן קרוואנים באוסטרליה בקרוואן

 

לקבלת מחיר קרוואן באוסטרליה אנא מלאו בתיבות הטקסט מעלה את העיר בה תרצו להתחיל טיול קרוואן (או נקודת מפגש בשדה התעופה באוסטרליה אם רלוונטי), תאריך תחילת השכרת קרוואן, תאריך סיום ומספר הנפשות. וללחוץ על 'חפש'.

מיד לאחר החיפוש יופיעו בפניכם תוצאות השכרת קראוון באוסטרליה ומספר מסננים הקשורים להזמנת טיול בקראוון באוסטרליה.

ראו לדוגמה כיצד לחפש קרוואן באוסטרליה מסידני למלבורן המתאים לכם ביותר:

 קרוואן להשכרה באוסטרליה

כל המידע החשוב על אוסטרליה בקרוואן

איך לדעת כמה עולה השכרת קרוואנים באוסטרליה?

הדברים המשפיעים ביותר על עלות השכרת קראוונים באוסטרליה מחיר הם הביטוחים, ערכות ציוד שינה, כלי אוכל כלי מטבח ומרחק הנסיעה המתוכנן, ככל שזה רלוונטי.
לנוחיותכם, תוכלו לסמן האם ברצונכם לרכוש את הביטוח הרחב ביותר (הכיסוי המקסימלי האפשרי בהשכרת קראוון באוסטרליה), האם לשכור ערכות ציוד או שתביאו ציוד בכוחות עצמכם, וכן לסמן את מרחק הנסיעה הרצוי לכם.
לצפייה בסרטון המסביר איך לבחור איזה מרחק נסיעה מומלץ לרכוש עם קראוון באוסטרליה לחצו כאן.


האם יש הבדל מחיר שכירת קרוואן באוסטרליה בין היעדים השונים?

בהחלט, בהחלט.  מחיר שכירת קרוואנים באוסטרליה באתר שלנו יכול להשתנות בכל רגע, שינוי מחירים נובע ממצב ההיצע והביקוש, מההבדלים בין קרוואנים להשכרה באוסטרליה. 

האם מחיר קרוואן להשכרה באוסטרליה שאני רואה באתר זו העלות הכוללת? או יותר מדויק לשאול,  מה סך הכל עלות קראוון להשכרה באוסטרליה?

כשמזמינים קרוואנים להשכרה באוסטרליה באתר בנדנה מקבלים את מחיר קראוונים באוסטרליה במדויק. על זה יש לקחת בחשבון ולהוסיף עלויות של חניוני קמפינג קרוואנים, דלק, אוכל, בילויים ובזבוזים.

השכרת קרוואנים באוסטרליה

 

 

 

   

 

 

דוגמה של קרוואנים להשכרה באוסטרליה. קרוואן להשכרה באוסטרליה 

מידע כללי על אוסטרליה עם קרוואנים

אוסטרליה נמצאת במזרח אירופה. תעשיית קרוואנים להשכרה באוסטרליה מפותחת מאוד ובה יש מספר ערים ראשיות בהם יש תחנות לשכור קרוואן באוסטרליה שאלו בעצם 'השערים הגדולים' לאוסטרליה. סביב ערים אלו יש מספר רב של תחנות בהם אפשר לשכור קראוון באוסטרליה.
באוסטרליה נמצאות מספר רב של תחנות השכרה וכמה מהגדולות להשכרת קרוואנים באוסטרליה נמצאות באזורים אלו.

מה מיוחד בטיול עם קרוואן באוסטרליה?

טיול עם קראוון באוסטרליה, מאפשרת לכם ממש לחוות את אוסטרליה בכל החושים להרגיש, להתרגש, לטעום, להריח, להכיר את התרבות, המאכלים והמנהגים של אוסטרליה.

טיול בקרוואן באוסטרליה לעיתים רבות כולל גם טיול משלים עם קרוואן בניו זילנד. הקרבה הגיאוגרפית היחסית והנופים השונים מפתים מאוד לפצל את הטיול משהו כמו חודש בקרוואן באוסטרליה וחודש או שלושה שבועות השכרת קרוואן בניו זילנד.

תחנות להשכיר קרוואן באוסטרליה

· השכרת קרוואן בסידני

· השכרת קרוואן במלבורן

· השכרת קרוואן בבריזבן

· השכרת קרוואן בקירנס

· השכרת קרוואן בדרווין

· השכרת קרוואן באדלייד

· השכרת קרוואן בפרת'

· השכרת קרוואן בברום

באוסטרליה יש מספר רב של אתרי טיול עם קרוואנים ובערים הראשיות באוסטרליה יש צי קרוואנים להשכרה מודרני מגוון ומשוכלל

מה המאפיינים העיקריים של טיולי קרוואנים באוסטרליה  ?

כל הקרוואנים להשכרה באוסטרליה הם בעלי מנוע דיזל, ותיבת הילוכים ידנית. ברוב המכריע של הקרוואנים אמצעי הבישול היחיד הוא כירת גז. דגמים בודדים כוללים גם מיקרוגל. אורכם של הקרוואנים באוסטרליה המותרים לנהיגה ברישיון נהיגה רגיל של עד 3.5 טון נע בין 6 מטרים לעד 7.5 מטרים. הקרוואנים מעל 7.5 מטרים שוקלים יותר מ 4 טון ונדרש רישיון נהיגה ג' כדי לנהוג בהם.

האם מקובל לעשות טיולי קמפינג באוסטרליה?

בהחלט. טיולי קמפינג הם חלק בלתי נפרד מה די.אן.איי של אוסטרליה. אתרי הבילוי, הטבע המדהים של אוסטרליה והמרחבים העצומים מאפשרים לעשות חופשה עם קרוואן באופן קל ומהנה כך שתקבלו חוויה משפחתית בלתי נשכחת

האם מותר להשכיר קראוון באוסטרליה לעבור למדינות שכנות? 

לא. לא ניתן לשכור קרוואן באוסטרליה ולהפליג עימו במעבורת אל ניו זילנד 

האם מתאים לעשות חופשה בקראוון באוסטרליה עם ילדים? 

ללא ספק. אוסטרליה מציעה מגוון אתרי בילוי אטרקטיביים ביותר לילדים. פארקי שעשועים, מוזיאונים, פארקי מים ופעילויות המיוחדות במיוחד לבילוי טיול עם ילדים.

מה לגבי בטיחות נסיעה בעת טיולי קראוונים באוסטרליה עם ילדים?

ברוב הקרוואנים באוסטרליה מותר להסיע ילדים בכיסא בטיחות מתאים. 

חלק מהקרוואנים מצוידים בחגורות בטיחות מותן בלבד ולאחרים יש אפשרות לחגורה צולבת או אפילו רצועת ביטחון אחורית התופסת את כיסא הבטיחות. נא לקרוא היטב את התיאור באתר שלנו.
בחלק מהקרוואנים מצויין באתר שלנו כי אסור להסיע ילדים מתחת לגיל מסוים בקרוואן זה. שימו לב, ההערה נכונה רק לדגם הקרוואן שבו היא כתובה ולרוב ההגבלה הזו נובעת ממגבלה חוקית ולא ממגבלה טכנית כמו שרבים נוטים לחשוב.

אתרי טיול פופולריים לעשות חופשה עם קרוואן באוסטרליה:

· קקדו
· שונית המחסום הגדולה
· קנגרו איילנד
· טזמניה
· אייריס רוק

שאלות ותשובות בנושא חופשה בקרוואן באוסטרליה :

האם נדרש רישיון נהיגה מיוחד כדי לנהוג  בטיול בקרוואנים באוסטרליה? 
באוסטרליה יש מספר דגמים רב של קרוואנים להשכרה . ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל רישיון ב').
קרוואן באוסטרליה אשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-3.5 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) הוותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.

 

איך מגיעים לתחנת שכירת קראוון באוסטרליה?

באוסטרליה השיטה הרווחת היא קבלת והחזרת הקרוואנים בתחנות ההשכרה במהלך שעות יום העבודה או בשעות שנקבעו מראש. לרוב, ספקי שכירת קראוונים באוסטרליה אינם מציעים קבלה והחזרת הקרוואן בשדות התעופה אלא צריך להגיע באופן עצמאי לתחנת ההשכרה של הקרוואן.

 

הזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה:

לצפייה במפת חניוני קרוואנים עבור טיול בקראוונים באוסטרליה - לחצו כאן


האם כדאי לבצע הזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה מראש?

ככלל, מומלץ לסגור מראש הזמנת חניונים ללילה הראשון, האחרון ונקודות "עוגן" במהלך הטיול. לצפייה בסרטון על האם להזמין חניונים מראש או להיות ספונטניים? - לחצו כאן.


היכן ניתן לחנות עם קרוואנים באוסטרליה?

באוסטרליה החניה עם קראוונים בחיק הטבע אסורה לפי החוק. חייבים לחנות בחניוני קרוואנים ייעודיים בתשלום. אתר מומלץ להזמנת חניוני קרוואנים בחינם באוסטרליה הוא: קישור
בערים הראשיות, חניית קרוואנים במהלך היום בשולי הדרך, לאורך המדרכות מקובלת ונהוגה ברוב אוסטרליה. כמובן שבאחריותכם לשים היטב לב לשילוט המקומי

 

איך עושים תכנון מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה?

ישנם מספר אתרים ותוכנות לתכנון מסלולי טיול קרוואן באוסטרליה, בראש ובראשונה זה כמובן גוגל וגם אתרים רבים אחרים.

מסלולים מומלצים לטיול עם קרוואנים באוסטרליה:

האתר המקיף והמומלץ ביותר של תכנון מסלול טיול עבור טיול קרוואנים באוסטרליה הוא אתר RV Planet שהוא אתר ייעודי לשוכרי קרוואנים (אין אף אתר אחר דומה לו). מומלץ להיכנס לאתר www.rvplan.net ולבחור מסלול טיול קרוואנים באוסטרליה המתאים לכם ביותר מתוך מבחר רב של מסלולי טיול בקרוואנים באוסטרליה

מאיזה גיל אפשרי להשכיר מוטורהום באוסטרליה  ?

בכל דף פרטי מוטורהום באתר שלנו, מצוין משקל הקרוואן ודרישות ותק הנהיגה של הנהג.

 

באילו ימים אפשרית שכירת קראוונים באוסטרליה?

בדרך כלל באוסטרליה תחנות ההשכרה פתוחות שבעה ימים בשבוע
בחודשים מחוץ לענת התיירות, מאי - ספטמבר יש תחנות השכרה מסוימות שסגורותבימי שבת וראשון.

 

מה לעשות ביום הראשון והיום האחרון לפני ואחרי טיול עם מוטורהום באוסטרליה?

בעת חופשה במוטורהום באוסטרליה, מקובל לרוב שמקבלים את הקרוואנים בבל שעות יום העבודה 08:00-16:00 ומזדכים על הקרוואנים בבל שעות יום העבודה 08:00-16:00. למעשה שיטת חישוב התשלום המקובלת היא לפי טמים קלנדריים כנהוג בהשכרת רכבים.
שימו לב כי שעות קבלת ושעות החזרת הקרוואנים מצוינים במפורש באתר שלנו. ושימו לב במיוחד כי אותו קרוואן בתחנות שונות יכול שיחולו שעות קבלה והחזרה שונות.

 

מדוע עדיף חופשה עם קראוון באוסטרליה מאשר טיול ברכב פרטי ומלונות?

התשובה הישירה לשאלה זו היא טיול בקראוונים באוסטרליה נותן לכם חוויה שונה בתכלית מאשר טיול עם רכב שכור ומלונות. טיול עם קמפרוואן באוסטרליה אלו טיולים המכונים מסע משמע כל כמה ימים עוברים מקום. להבדיל מטיול כוכב שבו מתמקמים ביעד אחד וממנו עושים טיולי יום בסביבה. 

האם הרישיון הנהיגה הישראלי שלי מספיק בהשכרות קראוונים באוסטרליה?

באוסטרליה יש מספר דגמים רב. ברוב דגמי הקרוואנים אין צורך ברישיון מיוחד (המכונה גם רישיון ג' או רישיון משאית). כל קרוואן שמשקלו הכולל הוא עד 3500 ק"ג מותר לנהיגה ברישיון נהיגה לרכב פרטי רגיל (רישיון ב').

חלקם של קרוואנים באוסטרליה הם בעלי משקל של 3850 ק"ג. כלומר יותר מ- 3500 ק"ג ופחות מ-4000 ק"ג. לנהג הישראלי משמעות הדבר היא שמותר לנהוג בקרוואנים הללו בתנאי שמתרגמים תרגום רשמי את רישיון הנהיגה הישראלי (שהוא עד 4 טון). ניתן לעשות כך בסניפי ממס"י תמורת תשלום נמוך.

השכרת קרוואן באוסטרליה אשר משקלו הכולל המותר הוא יותר מ-4 טון נדרש מהנהג רישיון ג' (רישיון משאית) וותק של הרישיון של לפחות שלוש שנים.

מילוי וריקון מים וביוב בטיול קראוונים באוסטרליה

בשונה מהנהוג בהשכרת קרוואן בארה"ב או השכרת קרוואנים בקנדה, לקרוואנים באוסטרליה אין חיבורים ישירים למים ולביוב.
את המים הטריים ממלאים באמצעות צינור מים (מסופק) ואת המים הדלוחים (המים שהשתמשתם בהם במקלחת ובכיורים) מרוקנים בתחנות ריקון בחניונים. לרוב פשוט חונים עם הקרוואן מעל בור ניקוז ופותחים את ברז הריקון.

מהם כבישי האגרה באוסטרליה והאם יש חובה לשלם עבורם בעת טיול קראוון באוסטרליה?

כבישי אגרה הם כבישים אשר הנסיעה בהם כרוכה בתשלום. באוסטרליה יש לשים לב לשלם מיד עבור הכבישים שנסעתם בהם. אי תשלום יגרור קנס מהרשויות באותה אוסטרליה ובנוסף תחנת השכרת מוטורהום באוסטרליה תחייב אתכם בדמי טיפול בעבור הטיפול ותשלום הקנס שלכם.

 

נהיגה בטוחה - קראוונים באוסטרליה

• הנהיגה באוסטרליה היא בצד ימין כמו צד הנהיגה בישראל כך שלנהגים הישראלים אין צורך בהתרגלות מיוחדת.

• תמיד כדאי להחנות את הקרוואן באזור מואר היטב, כדי לאפשר ליציאה קלה.

• במידת האפשר מומלץ להחנות עם חזית הקראוון לכיוון היציאה, כדי לאפשר יציאה קלה.

• הכן את המפתחות שלך מוכנים כאשר אתה חוזר לרכב.

• נסה\י לשמור על טלפון סלולרי זמין אתך בכל העת לשימוש במקרה חירום

 

האם ילדים צריכים לשבת בכיסאות בטיחות בעת השכרת מוטורהום באוסטרליה?

כן! החוק באוסטרליה קובע שילדים חייבים להיות חגורים בכיסא בטיחות או בבוסטר.

איזה מסמכים אני צריך להביא להשכרות קרוואן באוסטרליה?

• רישיון נהיגה. על הרישיון להיות בתוקף לפחות עד תאריך סיום השכרת הקרוואן.

• כרטיס אשראי – לרוב רק ויזה או מסטרקרד (אמריקן אקספרס ודיינרס אינם מכובדים ברוב תחנות השכרת קרוואן באוסטרליה). - על חיובי כרטיס אשראי נהוג לגבות תוספת עמלה

• דרכון

• שובר השכרת קראוון באוסטרליה

האם אפשר לנהגים נוספים לנהוג בקרוואן?

כן, ללא בעיה ולרוב ללא תשלום נוסף (חלק מתחנות ההשכרה כן מחייבות תשלום נוסף בעבור נהג נוסף). נדרש מהנהגים הנוספים להיות נוגחים בעת קבלת הקרוואן, להציג רישיון נהיגה בתוקף ולחתום על חוזה ההשכרה. 

מה סכום הפיקדון שמשאירים עבור קראוונים באוסטרליה?

ברוב הקרוואנים באוסטרליה נדרש להשאיר פיקדון בסך 250-7500 AUS$ - בהתאם לתכנית הביטוח שרכשת .

הפיקדון מחויב מידית מכרטיס האשראי שלך במועד קבלת הקרוון ומוחזר אליך בסיום ההשכרה בתנאי שלא נגרמו נזקים לקרוואן או קנסות חניה וכבישי אגרה.

לרוב נדרש להשאיר את הפיקדון רק בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרכארד אולם חלק מתחנות ההשכרה דורש השארת פיקדון במזומן ואינם מקבלים כלל פיקדון בכרטיס אשראי.

כאשר תקבלו את שובר השכרת קרוואן באוסטרליה יהיה רשום עליו אופן ביצוע תשלום הפיקדון. חובה להיערך מראש לתשלום הפיקדון באופן הנדרש כיוון שאף השכרת קראוון באוסטרליה לא נמסר ללא השארת הפיקדון כנדרש.

 

האם צריך לתאם עם תחנת ההשכרה את שעת קבלה או החזרת הקרוואנים באוסטרליה?

לא, אין צורך בתיאום נוסף מעבר למה שכתוב בשובר ההזמנה שלך.

מהם סוגי הביטוח בהשכרות קמפר מאוסטרליה?

ברוב הקרוואנים באוסטרליה יש לך ביטוח מקיף עם 250-7500 AUS$ השתתפות עצמית למקרה של נזק לקרוואן, ביטוח עם כיסוי מוגבל נזק לאנשים) ​​- אנא עיין בתנאי ביטוח של הקרוואן הספציפי שאותו שכרת.

האם חייבים להחזיר את הקרוואן לאותה תחנה בה הוא נלקח?

השכרת קרוואנים באוסטרליה בתחנה אחת והחזרה בתחנה אחרת מאוד נפוצים באוסטרליה.  

האם פשוט לנהוג בקרוואן להשכרה באוסטרליה?

בעיקרון נהיגת קרוואן דומה מאוד לנהיגת רכב פרטי. יש לקחת בחשבון בעיקר את העובדה שבאוסרליה נוהגים בצד שמאל של הדרך, ולקחת בחשבון את הממדים שלו כגון האורך, הרוחב וכמובן הגובה.

בנסיעה עם הקרוואן לאחור, באופן טבעי, שדה הראיה של הנהג מוגבל וחובה להיעזר במכוון.

 

האם ישנה הגבלה במספר הנוסעים בקרוואנים באוסטרליה?

כן. מספר הנוסעים המותר מצוין בכל רישיון רכב של כל קרוואן.

אסור בשום אופן לנסוע בקרוואן עם מספר אנשים גבוה מהרשום ברישיון.

לכל נוסע יש חגורת בטיחות. כיסאות בטיחות לילדים חייבים להיות חגורים בחגורת בטיחות.

המיטות מעל קבינת הנהיגה מיועדות לשימוש רק בעת חניה ושינה. אסור לנסוע בקרוואן בעת שאנשים ישנים במיטות.

 

האם מותרת נסיעה עם קרוואן לאתרי סקי שלג בחורף או לאזורים קפואים?

כן, הקרוואנים באוסטרליה מיועדים לשימוש בכל ימות השנה.

יש לשים לב לכמה הנחיות:

בעת חניה באזורים קפואים אין להפסיק את פעולת החימום בקרוואן.

בעת תחילת נסיעה יש להפסיק את פעולת מערכת החימום ולעבור לחמם את הקרוואן באמצעות החימום של המנוע.

בהרבה קרוואנים ישנו מנגנון אוטומטי לשמירת שלמות מערכת המים. המנגנון פותח את ברז הניקוז של המים בקרוואן באופן אוטומטי ברגע שטמפרטורת המים יורדת ל-4 מעלות.

האם יש מקומות אליהם אסור לנסוע עם מוטורהום להשכרה באוסטרליה?

כן, יש ממש רשימת דרכים אסורות לנסיעה באוסטרליה, חלקן דרכים מדבריות שמותר לנסוע בהם עם קרוואן 4X4 וחלקם אסורות לנסיעה בגלל שטפונות או תנאי דרך קשים. בכל דף קרוואן באתר שלנו יש לשונית הנקראת תנאי ההשכרה. המקומות האסורים בנסיעה מצוינים שם. אנא הקפידו לקרוא ולציית להוראות אלו. במקרה של הפרת ההנחיות ונסיעה עם הקרוואן למקומות אסורים, הביטוח של הקרוואן אינו תקף וכל ההוצאות כולל גרירה נזקים ישירים ועקיפים יחולו על השוכר.

כמה עולה חניה בחניון קרוואנים באוסטרליה?

עלות חניוני קרוואנים באוסטרליה משתנה בהתאם לעונתיות, מיקום החניון ורמת השירותים המוצעים בו. באופן כללי ניתן לצפות לעלות של AUS$ 60 - 40 ללילה. לחץ\י כאן להזמנת חניוני קרוואנים באוסטרליה

ניקיון הקרוואן בעת ההחזרה

הקרוואנים נמסרים לשוכרים כאשר הם נקיים מבפנים ומבחוץ. על השוכר להחזיר את הקרוואנים נקיים מבפנים כפי שהתקבל. ניקיון חיצוני בסיום ההשכרה כלול במחיר כחלק מחוזה ההשכרה. ריקון מכלי המים והשירותים, והניקוי הפנימי הן חובה שחלה על השוכר. במידה והקרוואן מוחזר עם מכלים שאינם מרוקנים זכותה של תחנת ההשכרה לחייב את השוכר בעלות ניקוי או ריקון.

היכן ממלאים מים בקרוואן וכיצד עושים את זה?

ניתן למלא מים בהרבה מאוד תחנות דלק, בחניונים ובאלפי תחנות מילוי והורקה הפזורים ברחבי אוסטרליה. לעיתים המקום ידרוש תשלום קטן בעבור מילוי\ריקון המים בקרוואן.

האם יש מגבלת אורך בחניוני קרוואנים באוסטרליה?

בעיקרון לא. לעיתים רחוקות חלה הגבלה מסוימת על קרוואנים באורך של מעל 7.5 מטר.

האם כדאי לחנות בטבע עם קרוואנים באוסטרליה?

מטעמי ביטחון לא מומלץ ללון בחיק הטבע. אולם, באוסטרליה ישנם הרבה מאוד אזורי מנוחה מסודרים לאורך הכבישים חלקם אף מאובזרים בשירותים, מילוי וריקון מים ואפילו מקלחות.

מה עושים במקרה של תאונה או נזק לקרוואן?

בעת קבלת הקרוואן בתחנת ההשכרה תקבלו טופס אותו נדרש למלא במקרה של נזק או תאונה. בכל מקרה של שריפה, גניבה, נזק מבעלי חיים או חלילה תאונת דרכים חובה לדווח לתחנת ההשכרה, להזמין משטרה ולמלא דוח מפורט. בשום אופן אין לקחת אחריות או להודות באשמה אלא להעביר את הטיפול במקרה לתחנת ההשכרה וחברת הביטוח.

אתרים מומלצים

אם אתם מתכננים טיול מוטורהום באוסטרליה ייתכן מאוד כי שווה לכם לשקול עוד כמה יעדים אופציונליים בהתאם לאזור בו ברצונכם לטייל.

השכרת קרוואנים בסידני

השכרת קרוואן בדרווין

השכרת קרוואן במלבורן

 

למה בנדנה? מה היתרונות  של השכרת קרוואנים באוסטרליה דרך בנדנה קרוואנים?

 

*  יושר ואמינות: הכי חשוב: אנו מוכרים כמו שהיינו רוצים לקנות בתור לקוחות. אצלנו הכל גלוי וישר.  לא מוסיפים עמלות סליקת כרטיסי אשראי, אגרות, היטלים ושאר המצאות - אין טריקים ואין שטיקים

 *אנחנו מובילי הדרך בתחום השכרת קרוואנים, ברמה הבינלאומית. מספיק להציץ ולראות את האתר המושקע והמפורט ולהבין שאנו לא "ממציאים מחירים לפי הלקוח

 *אין צורך לבקש הצעות מחיר ארוכות, מייגעות ומבלבלות - כל המחירים מוצגים באתר שלנו אונליין ומתעדכנים בזמן אמת

* תהליך הזמנת קרוואן באתר פשוט ונוח הכל כתוב בצורה מפורטת וברורה. תהליך ההזמנה אונליין קל ומהיר

 *שרות מקיף : אנחנו כאן בשבילכם לענות לכל שאלה בכל עת, לפני, תוך כדי ואחרי הטיול

* הדרכה טרום היציאה לטיול על הקראמולטור שזה סימולטור קרוואנים שבנינו במיוחד עבור הלקוחות שלנו

* יש לנו ערוץ יוטיוב עם כל המידע הנחוץ לתכנון טיולי קרוואנים בצורה מושלמת. לצפייה בערוץ לחצו כאן

 *גב חזק זה לא רק מילים: יש לנו מענה קולי 24 שעות ביממה למקרי חירום למטיילים בחו"ל 

 *אצלנו הביטוח החזר השתתפות עצמית הטוב ביותר האפשרי 

 *אנחנו ממוקדים ומומחים רק בטיולי קרוואנים ולא איזה סוכנות נסיעות שהחליט גם להשכיר קרוואנים "על הדרך" – בהשכרת קרוואן לא מספיק רק למכור עסקה ללקוח, צריך ידע נרחב ומקצוענות

 *אם חס וחלילה לא הכל הולך כמתוכנן, אנו כאן בשבילך. יש לנו את הניסיון, הידע והרצון לעזור בכל סיטואציה

 *אנו תמיד סוכנים רשמיים וישירים של כל ספקי הקרוואנים בעולם ולא דרך יד שלישית

 *אצלנו הלקוח נשאר לקוח גם אחרי שביצע הזמנה וגם למרבה הפלא (-:  לאחר שסיים את ההשכרה.

ולבסוף, חשוב מאוד (אבל לא הכי חשוב):  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר לאותו קרוואן. אם קיבלת הצעה מתחרה רשמית זולה יותר, שלח\י אותה אלינו ואנו נבדוק ונשמח להכות אותה. - בטוח שלא תשלם יותר 

 

דוגמאות של קרוואנים להשכרה באוסטרליה:


 

איך אפשר לדעת מראש מחירים של השכרת קרוואנים באוסטרליה  ? 

באתר בנדנה זה קל מאוד. כל שצריך לעשות זה להזין את שם העיר ממנה אתם רוצים להתחיל את החופשה שלכם בקרוואן, תאריכי יציאה וחזרה, מספר נפשות ולבצע חיפוש.


מה מחיר החזרת קרוואן ביעד שונה מאשר התחלנו בו את הטיול?

באוסטרליה ניתן לקחת את הקרוואן בתחנת השכרה אחת ולהחזירו בתחנת השכרה אחרת. בשפה המקצועית זה נקרא השכרה בכיוון אחד. השכרה לכיוון אחד (החזרת קרוואן בתחנה שונה מזו שהתחלנו) באוסטרליה לרוב מוצע השכרת קרוואנים לכיוון אחד. שימו לב כי לרוב חל מינימום של מספר ימי השכרה עבור השכרות בכיוון אחד.
באתר בנדנה, כאשר אתם מסמנים את תיבת הסימון (צ'ק בוקס) של "החזרת הקרוואן בתחנה אחרת" תיפתח בפניכם רשימת היעדים אליהם ניתן להחזיר את הקרוואן. לעיתים, בתיאום מראש ובהתאם לאפשרויות ולעלות טיול קרוואן בכיוון אחד, ניתן לארגן החזרת הקרוואן גם ביעד אחר שאינו מופיע ברשימה. במידה ולא מצאתם את יעד ההחזרה הרצוי לכם ברשימה המופיעה באתר, פנו אלינו לפרטים נוספים.

 

קרוואן באוסטרליה טיול מאורגן באוסטרליה. אנו מציעים טיולים מאורגנים בקרוואנים למדינות רבות. טיול קרוואנים מאורגן באוסטרליה הוא בהחלט אופציה. 

משפחות רבות נמנעות להצטרף לטיול מאורגן בקרוואן בגלל התדמית השלילית שנוצרה לזה. כשאומרים טיול מאורגן בקרוואן מתקבל הרושם שמדובר במשהו דומה לטיול מאורגן באוטובוס "עדר". אבל האמת היא שזה ממש לא כך, טיולי קרוואנים מאורגנים נקראים טיולים קבוצתיים כיוון שבאמת בכך מדובר. טיול קבוצתי בקרוואן מאפשר ליהנות מכל היתרונות של קבוצה כמו ארגון המנהלות על ידי צוות המדריכים, החל מהזמנת טיסות, תכנון מסלול, כרטיסים לאטרקציות, הדרכה והיכרות עם היעד בצורה מקצועית ומקיפה. מצד שני, בטיול קבוצתי (ולא טיול מאורגן) יש לכל משפחה את הקרוואן שלה, את הפרטיות והאינטימיות המשפחתית הייחודית לה. כל קרוואן יכול לעזוב את הקבוצה לפרק זמן מסוים ולחזור לנתיב כשמתאים לו. לכן טיול קרוואנים קבוצתי מאפשר ליהנות משני העולמות. מהביחד של קבוצה, למשל בארוחות ומסיבות משותפים, בבילוי באטרקציות כמו פארקי שעשועים, ראפטינג ובכל פעילות בה הכיף גדול יותר לבצע אותה עם חברים, ומצד שני כל משפחה יכולה לקחת את הזמן לעצמה, בפרטיות ובחוויה משפחתית פרטית.
לקבלת מידע נוסף על טיולי קרוואנים קבוצתיים (לא לבלבל עם טיולי קרוואנים מאורגנים) פנו אלינו כאן

חיבורי חשמל עבור קרוואנים באוסטרליה.

כדי לחבר קרוואן באוסטרליה לרשת החשמל של 240 וולט בדומה לרשת החשמל בישראל.

בתוך קרוואן באוסטרליה תמצאו שקעים בצורה הזו:

לחיבור מכשירי חשמל בתוך קרוואנים באוסטרליה יש להשתמש בתקע שכזה:

התוכן הוא בגדר המלצה ואין מטרתו לשמש במקום ייעוץ.

חיפושים נפוצים של השכרת קרוואנים באוסטרליה  :
 
כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן בניו זילנד מחיר טיול קרוואנים באוסטרליה עלויות  עלות השכרת קרוואן באוסטרליה , מוטורהום קניית קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן בחול מחיר
 
השכרת קרוואן ביוון כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה עלות השכרת קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן בניו זילנד קניית קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן ביוון מוטורהום השכרת קרוואן בחול מחיר
 
טיול קרוואנים באוסטרליה עלויות כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה עלות השכרת קרוואן באוסטרליה קניית קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן בניו זילנד אוסטרליה בוואן החיים באוסטרליה אוסטרליה טיול משפחות ארוך
 
אוסטרליה למשפחות כמה עולה לשכור קרוואן באוסטרליה עלות השכרת קרוואן באוסטרליה קניית קרוואן באוסטרליה השכרת קרוואן בניו זילנד  אוסטרליה בוואן החיים באוסטרליה אוסטרליה טיול משפחות ארוך
 
אוסטרליה למשפחות
info@bandana.co.il
+972-58-5471771
+972-58-5471771
אנא המתן...